Call on 11sight.com

Fiat Egea Hatchback

"Geniş iç hacmi ve standart olarak sunduğu yüksek teknoloji ile FIAT Egea Hatchback, yollarda.."

fiat egea-hatchback Daha Geniş Daha Rahat

Daha Geniş Daha Rahat

Yeni tasarımı ile Egea Hatchback, 5 kişilik geniş yaşam alanı ve segmentinde devrim yaratan arka diz mesafesi ile sadece sürücüsü için değil, diğer yolcuları için de benzersiz konfor ve ferahlık sunuyor. Üstelik 4.35 metrelik uzunluğu ile tüm bu özellikleri taşıyor ve böylece şehir içinde de üstün manevra kabiliyetine sahip oluyor.

fiat egea-hatchback Her An Sizin Yerinize Düşünen Ergonomik Sistemler

Her An Sizin Yerinize Düşünen Ergonomik Sistemler

Yeni Fiat Egea Hatchback, ideal sürüş ergonomisi, yolcu konforunu düşünerek özenle tasarlanmış şık koltukları, 12 litrelik kabin içi saklama alanı ve kolayca erişilebilen kumanda elemanları ile konfor ve kullanışlılığı bir arada sunuyor. Sizin yerinize düşünen sistemleri sayesinde sürüş keyfinizi katlıyor.

fiat egea-hatchback Daha Çok Alan Daha Çok Anı

Daha Çok Alan Daha Çok Anı

Hayatınızı kolaylaştırmak üzere tasarlanan Egea Hatchback, lastik tamir kiti ile birlikte 440 litreye varan bagaj kapasitesiyle segment standartlarını yeniden belirliyor. Artık tatil planlarınızda bütün valizlerinize yer olacak. Tüm anılarınızı nereye sığdırırım düşüncesi olmadan yanınıza almanın keyfini süreceksiniz.

fiat egea-hatchback Ödüllü Bir Aileden Geliyor!

Ödüllü Bir Aileden Geliyor!

Yeni Fiat Egea, ezber bozan felsefesiyle AUTOBEST 2016 ödülünün sahibi. Güçlü ve verimli motorları, kullanışlılığı ve konforu bir araya getiren etkileyici tasarımı ve en ideal donanımı bütçenizi yormayacak fiyatlarla sunan Fiat Egea ailesinin yeni üyesi Fiat Egea Hatchback’I seveceksiniz…

comments powered by Disqus