Call on 11sight.com

FIAT EGEA AİLESİ 2018 MODELLERİ İLE YENİLENDİ!

Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Aracı Fiat Egea, Yenilendi!

Türkiye’nin en çok tercih edilen otomobili Fiat Egea, yenilenen donanım seviyeleri ile 2018 yılında da gücüne güç katmaya devam ediyor. 

2018 yılı ile yenilenen Egea Ailesi son teknoloji tasarım ve donanım unsurları ile Fiat showroom’larındaki yerini aldı. Egea Sedan’ın Urban donanım seviyesinde LED gündüz farları standart olarak sunuluyor. Bu donanım seviyesindeki bir diğer yenilik ise sadece 3 bin TL’lik fiyat ile tercih edilebilen ‘Teknoloji Paketi’. Bu paket; 7” dokunmatik tablet ekrana sahip Uconnect bilgi-eğlence sistemi, Apple CarPlay desteği ve geri görüş kamerası fonksiyonları ile hayatı kolaylaştıran teknolojiler sunuyor. 

Egea Hatchback ve Egea Station Wagon’un Lounge Plus donanım seviyesi ise otomobilseverlerin merakla beklediği Bi-Xenon farlar ile 18” alüminyum alaşımlı jantları, sadece 3 bin TL’lik fiyata sahip ‘Spor Paketi’ ile sunuyor. Tüm ailede, Easy ve Easy Plus donanım seviyelerinde opsiyonel olarak tercih edilebilen ‘Stil Paketi’ ise en dikkat çeken yenilikler arasında geliyor. 3 bin TL’lik fiyat ile sunulan Stil Paketi; krom ön ızgara, ön sis farları, 16” alaşımlı jantlar, deri direksiyon ve vites topuzu, arka park sensörü ve hız sabitleyici (Cruise Control) donanımları ile kullanıcıların temel tasarım ve konfor beklentilerine hitap ediyor.

Son Haberler