Call on 11sight.com

FIAT Freemont Cenevre Motor Fuarı’nda

İtalyan grup ve CHRYSLER’lerin yaptığı işbirliği sonucunda, Fiat Freemont bu yıl düzenlenen Cenevre Motor Fuarı’nda yerini aldı. 2011’in ikinci yarısında satışa sunulması planlanan Freemont, öncelikle bir aile aracı ve Dodge Journey modeli temel alınarak tasarlanmıştır.

Freemont, manuel şanzıman ile kombine turbo-dizel güç birimleriyle (140 HP veya 170 HP 2.0 Multi-Jet) önden çekişli olarak üretilecektir. İlerleyen zamanlarda, 170 HP gücünde 2.0 M.Jet motor ve 4x4 veya 276 HP gücünde 3.6 benzinli V6 motor ve her iki motor seçeneğinde de otomatik vites donanımıyla üstün performanslı bir sürüş keyfi sunacak.

FIAT FREEMONT güvenlik açısından tüm yeni donanımları içeriyor: Her araçta standart olarak 7 adet hava yastığı, fren yardım sistemi (brake assist) ile ABS, yokuş kalkış destek sistemi (hill-holder) ile ESP ve ERM sistemleri sizlere maksimum güvenliği sunuyor.

Fiat Freemont güçlü ve güvenilir oluşunun yanı sıra, önde ve arkada yepyeni bir tampon ve ızgara tasarımına ilaveten LED stop lambaları ile de göz kamaştıran yeni bir çizgiye sahip.

Freemont, aynı zamanda yepyeni bir krom gösterge paneli ile çevrilidir ve işlevsel merkezi konsolu ile geniş renkli-dokunmatik ekranlı yenilikçi bir Bilgi-Eğlence sistemi ile öne de çıkmaktadır.

Freemont iki farklı donanım paketi ile sunulacaktır. 7 kişilik koltuk, 3 kademeli otomatik klima kontrol sistemi, otomatik giriş sistemi, Cruise Control, gelişmiş yol bilgisayarı, TPMS (Lastik Basıncı Kontrol Sistemi), dokunmatik-renkli ekran radyo ve direksiyon simidi üzerine yerleştirilen kontrol sistemi ile konfor elinizde.

Freemont’un şehir kullanımı için tasarlanmış özel modelinde; 17’’ alaşım, 8.4’’ dokunmatik ekran radyo, SD CARD ve DVD, Bluetooth, arka park sensörü, kapanır yan aynalar, otomatik far aktivasyonu, karartılmış arka camlar ve yeni tavan barı ile tüm donanımlar şık bir tasarımla karşınıza çıkıyor.

ETİKETLER :

Yorumlar
comments powered by Disqus