Call on 11sight.com

ASF Otomotiv Fortune 500’de!

Medos’un da markaları arasında yer aldığı, otomotiv sektöründe yılların tecrübesi ve köklü bir geçmişe sahip olan FDN Grubu’nun 1990 yılından beri Renault ve Dacia Yetkili Satıcısı olarak hizmet veren şirketi ASF Otomotiv, 2015 yılındaki şirket birleşmesinden önce en başarılı 500 Türk şirketinin yer aldığı Fortune 500 listesine girmeyi başardı!

İş dünyasında otomotiv sektöründeki başarıları ile bilinen FDN Grubu’nun başarılı şirketlerinden biri olan ASF Otomotiv, 2014 yılında sektördeki yerini iyice sağlamlaştırdı. Her yıl sonuçları merakla beklenen ve iş dünyasına yön veren 500 en başarılı Türk şirketini sıralayan Fortune500 listesine 348.sıradan giriş yapmayı başardı. Kuruldukları ilk günden beri FDN Grubu’nun kurucusu babası Hüseyin Fidan’ın çalışkanlığını örnek alan Yönetim Kurulu Üyesi Fırat Fidan “Kurulduğumuz günden bu yana her zaman müşterimizin memnuyeti için çalıştık. Satışını ya da bakımını yaptığımız her araçta, önce müşterimizin isteklerini göz önünde bulundurduk. Otomobile aşkla bağlandık. Yaptığımız işe duyduğumuz tutku bizi bugünlere getirdi. Yıllardır bize sadakatle bağlı olan ve ASF Otomotiv kalitesini tercih eden veya edecek olan tüm müşterilerimize minettarız…” dedi. Bugüne kadar elde ettikleri başarı ve ünvanlarda en büyük payın sağlam bir ekip çalışmasına dayandığını belirlen Fırat Fidan “Bugüne kadar elde ettiğimiz her başarıda çalışanlarımızın da bizim gibi işine tutkuyla bağlı olması her zaman bir adım önde olmamızı sağladı. Attığımız her yeni adımda hep beraber yürüdüğümüzü bilmek bize bu yolda verilen en büyük güç oldu…” diye sözlerinde ekledi.

Şirket birleşmesinden önceki bu başarılarının 2015 yılında daha da ileriye gideceğini anlatan Fidan: “Aldığımız kararla 2015 yılında, otomotiv sektöründe hizmet veren diğer markalarımızı da ASF Otomotiv çatısı altında birleştirdik. Bu birleşme ile başarımızın daha da artacağına inanıyoruz!” dedi.

Yorumlar
comments powered by Disqus