Call on 11sight.com

Taksim’deki kutudan Yeni Fiat Doblo çıktı!

Türkiye çapında toplam 74 Fiat bayiinde aynı anda sergilenmeye başlanarak satışa sunulan Yeni Fiat Doblo’nun halka yönelik özel lansmanı, 19 Şubat Cuma akşamı Taksim Meydanı’nda gerçekleştirildi.

Bu tanıtım etkinliği kapsamında Taksim Meydanı’nda yaklaşık 1 haftadır sergilenmekte olan olan LED ekranlarla çevrili gizemli kutunun içinden Tofaş’ın Bursa’daki fabrikasında üretilen Yeni Fiat Doblo’nun yeni nesli çıktı. İlk olarak 13 Şubat’ta kurularak sergilenmeye başlanan sürpriz kutu üzerinde yer alan LED ekranlar kanalıyla çevre, aile ve teknoloji kavramlarını içeren dikkat çekici filmler oynatıldı.

Yeni Fiat Doblo’nun reklam filminde yer alacak Geniş Aile dizisinin karakterleri Cevahir (Ufuk Özkan), Zekai ( Bora Akkaş) ve Müfit (Ahmet Sarsılmaz) ise 19 Şubat Cuma akşamı Taksim’de gerçekleştirilecek etkinliklerde yer aldı. Yeni Fiat Doblo’nun tanıtım etkinlikleri kapsamında düzenlenen geniş katılımlı sokak partisi, ateş şovlarıyla birlikte jönglörler ve cambazların gösterileri çeşitli ışık şovlarıyla desteklenerek daha renkli bir hale getirildi. Taksim’deki tanıtıma Gürsoy Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ergun Gürsoy ile birlikte Fiat Marka Direktörü Okan Baş’da katıldı.

Taksim’de halka açık olarak gerçekleştirilen Yeni Fiat Doblo lansmanı, kapalı devre yayın üzerinden canlı olarak Türkiye çapındaki tüm Fiat bayilerinden de izlendi. Müşterilerini showroomlarına davet ederek ağırlayan Fiat bayileri, Taksim’de gerçekleştirilen Yeni Fiat Doblo lansman heyecanı ve coşkusunu birlikte paylaşma fırsatı buldular.

ETİKETLER :

Yorumlar
comments powered by Disqus