Call on 11sight.com

Yenilenen Fiat Bravo Nisan’da Türkiye’de!

İtalyan otomobil üreticisi Fiat’ın kompakt hatchback sınıfında gerek tasarımı gerekse kullanım konforuyla ön plana çıkan Fiat Bravo modeli yenilendi. Fiat tarihinde uçak geliştirme prosesi kullanılarak üretilen ilk model unvanına sahip Fiat Bravo’nun yenilenen versiyonları, Nisan ayından itibaren Türkiye’de de satışa sunulacak.

Yeni Bravo - Fiat Bravo

Fiyat/fayda orantısında daha da geliştirilen donanım paketleriyle dikkat çekecek olan yeni Fiat Bravo, giriş seviyesindeki donanım paketinden itibaren daha fazla güvenlik ve konfor özellikleri sunan 3 yeni donanım seviyesiyle fark yaratacak. Dış tasarımında ise koyu zeminli ön farlar ve krom boyalı ızgara gibi özelliklerle farklılığını ortaya koyacak olan yeni Fiat Bravo’nun kapı kolları ve yan aynaları ise giriş seviyesi donanım paketinden itibaren gövde rengi olarak sunulacak. İç mekanda ise gri vi bej renginde iki farklı ve yeni döşeme seçeneğine yer verilirken, ön konsolda ise bu yeni seçeneklere uyumlu karbon kaplama opsiyonu da sunulmaya başlanacak.

Yenilenen Fiat Bravo’nun kaputu altında ise ise ikisi benzinli olmak üzere toplam 4 motor seçeneğine yer verilecek. 1.4 litre 90 HP ve 1.4 litre 120 HP’lik T-Jet motorlar, yeni Fiat Bravo’nun benzinli güç ünitelerini oluşturacak. Hem 105 HP hem de 120 HP’lik iki ayrı versiyonu bulunan 1.6 litrelik Multijet motor ünitesi ise yeni Fiat Bravo’nun dizel motor seçeneklerini temsil edecek. Hem 1.4 litre 120 HP T-Jet benzinli hem de 1.6 litre 120 HP Multijet turbo dizel motor seçeneklerinde ise Dualogic otomatik şanzıman isteğe bağlı donanım kapsamında sunulacak.

Şık ve dinamik tasarım, 5 yıldızlı güvenlik kafesi!

Şık ve dinamik çizgileriyle dikkat çekmesinin yanı sıra sınıfının en estetik tasarımlı otomobillerinin arasında yer alan Fiat Bravo, eğimli ön camı, damla biçimli farları, logonun yer aldığı geniş ağızlı ızgarası ve sportif arka tasarım hatlarıyla göz alıcı bir görünüm sunuyor. Fiat Bravo, 4.34 metrelik uzunluğu, 1.79 metrelik genişliği ve 2.60 metrelik aks mesafesiyle kabin içinde 5 kişi için geniş bir yaşam alanı sunabiliyor. 400 litrelik bagaj hacmiyle de dikkat çeken Fiat Bravo’nun arka koltukları yatırıldığında 1175 litrelik yükleme alanı elde edilebiliyor. Euro NCAP’ten yolcu ve araç güvenliğinde 5 yıldız, çocuk güvenliğinden ise 3 yıldız almayı başarabilen Fiat Bravo, hem aktif hem de pasif güvenlik sistemleriyle yolcularını maksimum korumayı başaran modellerin başında yer alıyor.

ETİKETLER :

Yorumlar
comments powered by Disqus