Call on 11sight.com

Aygaz Ve Fiat'tan Çifte Fırsat

Şimdi Yeni Fiat otomobilinizin LPG dönüşümünü yetkili servislerde yaptırın, otogazınızı bir yıl boyuca %10 indirimle alın. Ayrıca Aygaz Yakıt Güvence Sistemi garantisiyle içiniz hep rahat yola çıkın.

AYGAZ Yakıt Güvence Sistemi (“YGS”) Katılım Koşulları: AYGAZ Yakıt Güvence Sistemi, Türkiye’de 1.1.2016 tarihinden sonra FIAT tarafından satışa sunulacak olan ve satışı yapıldıktan sonra FIAT’ın yetkilendireceği servislerde LPG dönüşümü yaptırılmış tüm 0 km araçlar ve her halde 10.000 km’yi geçmemiş araçlarda aşağıdaki koşullarda geçerli bir güvence sistemidir. AYGAZ Yakıt Güvence Sistemi ve katılım koşullarıyla ilgili detaylı bilgiyi www.aygaz.com.tr adresinden alabilirsiniz. AYGAZ Yakıt Güvence Sistemi’ne katılım gösterenler tüm katılım koşullarını kabul etmiş sayılırlar. Aygaz’ın AYGAZ Yakıt Güvence Sistemi’ni durdurma, sona erdirme ve koşullarında değişiklik yapma hakları saklıdır.

 

Puan Kampanyası Koşulları: Türkiye’de 1.12.2016 tarihinden sonra FIAT tarafından satışa sunulacak olan ve satışı yapıldıktan sonra FIAT’ın yetkilendireceği servislerde LPG dönüşümü yaptırılmış tüm 0 km araçlarla Türkiye’de FIAT tarafından 1.1.2016 tarihinde ve sonrasında satılmış olan ve FIAT’ın yetkilendireceği servislerde LPG dönüşümü yaptırılmış olan ve her halde 10.000 km’yi geçmemiş araç sahipleri kampanyadan faydalanabilir. Kampanyadan faydalanmak isteyen tüketicilerin 31 Aralık 2018 tarihine kadar Aygaz’a www.aygaz.com.tr’de açıklanan ve kampanya katılımı için gereken bilgi ve belgeleri sunması gerekmektedir. Gerekli evrakların Aygaz’a iletilmesinden sonraki 2 işgünü içerisinde AYGAZ YGS karta, otogazda kullanılabilir 50 TL puan yüklenecek ve AYGAZ YGS kart, 31 Aralık 2018 tarihine kadar toplam 3.000 TL'ye kadar her otogaz alıma %10 puan kampanyasından ayrıca aşağıdaki ek koşulların yerine getirilmesi kaydıyla faydalanılabilecektir. AYGAZ YGS kartın %10 puan kazanabilmesi için LPG alımlarının AYGAZ YGS kartın kayıtlı olduğu ruhsatta yer alan plakayla yapılması gerekmektedir. Puan Kampanyası, Paro sistemine dahil olan ve kampanyaya katılan tüm Aygaz ve Mogaz istasyonlarında geçerli olacaktır. Puanların istasyonlarda son kullanım tarihi 31 Ocak 2019’dur.

 

Kampanyayla ilgili detaylı bilgiyi www.aygaz.com.tr ve www.fiat.com.tr adresinden alabilirsiniz. Kampanyaya katılım gösterenler tüm kampanya koşullarını kabul etmiş sayılırlar. AYGAZ ve FIAT’ın kampanyayı durdurma, sona erdirme ve kampanya koşullarında değişiklik yapma hakları saklıdır.

Son Kampanyalar