Call on 11sight.com

Büyük Aralık Kampanyası!

31 Aralık'a kadar tüm Fiat ticari araç modellerine 20 ay vadeli 20.000 TL kredi ve %0 faiz avantajıyla sahip olabilirsiniz.*

İster kredili ister nakit alın, Doblo Classic, Yeni Doblo ve Fiorino modellerinde ÖTV’nin tamamı** FIAT tarafından karşılanıyor. Eğer tercihiniz Doblo Classic Combi ise ÖTV avantajının yanısıra %2 ek nakit indirimden de yararlanabilirsiniz.

Üstelik nakit alımlarda tüm ticari araçlarda ilave %4,5 indirim Medos Otomotiv'de sizi bekliyor.

*Belirtilen bilgiler 0 km Fiat otomobillerde, kampanya kapsamında kullandırılan kredilerde Fiat Finans onayı ile geçerlilik kazanır. Kredilerde bir kereye mahsus ve peşin olmak üzere tüm yasal vergiler dahil 520 TL dosya masrafı alınır. Belirtilen faiz oranlarına ilişkin yasal vergiler dahil edilmiş yıllık maliyet oranları, 12 ay %5, 18 ay %3.43, 20 ay %3.10, 24 ay %6.40, 36 ay %11.81 ve 48 ayda %15.64'tür. Fiat ve Fiat Finans önceden haber vermeksizin kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

*Fiat Finans’tan kullanılan kredilerde geçerlidir.
**Doblo Panorama ve Fiorino Panorama modelleri için geçerli değildir.Doblo Classic, Yeni Doblo ve Fiorino Combi modellerinde %15’lik ÖTV’ye karşılık gelen miktar kadar nakit indirim uygulanmaktadır.

Yorumlar
comments powered by Disqus