Call on 11sight.com

Şirketimiz

Fiat'ın liderliğine yakışır, lider ruhlu temsilcisi; ASF Otomotiv

 

Dünyanın önde gelen otomotiv firmalarının bayiliğini ve franchise’liğini yapan “FDN GRUBU” şirketlerinden biri olan ASF Otomotiv, 2009 yılının 11. ayında kurulmuş ve yine bir dünya devi olan “Fiat” markasıyla hizmet vermeye başlamıştır.

ASF Otomotiv, profesyonel ekibi ile satış, servis ve yedek parça hizmetlerini vermektedir.

Son derece kaliteli ürünlerimiz, işçiliğimiz ve sizlere verdiğimiz güvenle sürekli gelişimi ve başarıyı amaçlayan bir ekip ile kaliteli ve kusursuz hizmet anlayışını ön planda tutmaktayız. Devamlılığın ve büyümenin temel şartının müşteri memnuniyeti olması anlayışı ile müşterilerinin her türlü beklentisini karşılayarak, son derece memnun müşteriler yaratma hizmet anlayışımız her zaman ön plana çıkmaktadır.

 

ASF Otomotiv

 

ASF Otomotiv; güçlü kadrosu ile yıllardır tüm müşterilerine kaliteli bir hizmet anlayışı sunuyor. Daima liderliğe ve yüzde yüz memnuniyete odaklanmış bir ekip ile koymuş olduğu misyondan asla sapmayarak, globalleşen ekonomi ve her geçen gün zorlaşan rekabet içerisinde, bulunduğu sosyal yapıyı da unutmadan çizmiş olduğu rotadan ilerliyor.

Toplumun yaşam kalitesini daha iyiye götürmeyi de ayrıca kendisine ilke eden ASF Otomotiv, bütün toplumla birlikte sürdürülebilir bir dünya için sürdürülebilir ekonomik, çevresel, kültürel ve sosyal gelişmeye destek verecek ve bu sorumluluğu var olduğu sürece de koruyacaktır.

Liderliğe adım adım ilerleyen ve bu yolda sayısız başarıya imza atan ASF Otomotiv, bir dünya markası olan Fiat ile Kartal lokasyonunda siz değerli müşterilerimize hizmet veriyor.