Call on 11sight.com

Fiat Yeni Doblo Cargo

"Daha da büyük boyutlar, daha fazla konfor ve teknoloji, daha fazla fonksiyonellik ve daha fazla tasarruf. İşte rekorların aracı Teni Doblo Cargo, işinizi büyütmek ve gününüzü daha konforlu ve keyifli kılmak için geliyor. Üstelik ihtiyacınıza göre bir çok seçeneğiniz var: Standart, yüksek tavanlı ve Maxi versiyonlardan işinize en uygunu ile yeteneklerinize yetenek, gücünüze güç, kazancınıza kazanç katın."

fiat yeni-doblo-cargo Şimdi çok daha konforlu

Şimdi çok daha konforlu

Yeni Doblo Cargo’ya binin ve rahat koltuklarda yerinizi alın. Şimdi etrafınıza bakın: Geniş, ferah, işlevsel bir iç alan. Evraklarınızı, kişisel eşyalarınızı düzenli tutabilmeniz için sayısız göz ve bölme. Ve tüm kumandalar elinizin altındaymış gibi yakın. Yeni Doblo Cargo’nun içinde her şey ve herkes için rahat bir yer var.

fiat yeni-doblo-cargo Çok daha büyük sürüş keyfi

Çok daha büyük sürüş keyfi

İşyeriniz bugüne dek hiç bu kadar rahat olmadı. Yeni Doblo Cargo bağımsız Bi-link arka süspansiyonu sayesinde size sedan bir otomobilin rahatlığını sunuyor. Modüler yapısı sayesinde süspansiyon, aracın kullanım amacına göre özel olarak ayarlandı. Bu özellik Combi versiyonlarında en yüksek konforu ve sürüş keyfini sağlarken, Cargo versiyonlarında mükemmel bir dinamizm, geniş iç hacim (1.230 mm davlumbazlar arası mesafe) ve 1.000 kg’a varan rekor taşıma kapasitesi sağlıyor.

fiat yeni-doblo-cargo Şimdi çok daha güvenli

Şimdi çok daha güvenli

Yeni Doblo Cargo için iş güvenliği önde gelir. Olası kazalarda darbeyi güvenli bir şekilde absorbe edebilmek için tasarlanmış kontrollü rijitlikteki gövdesi sayesinde sürücü ve yolcuları korur. Yeni Dobo Cargo ayrıca aktif güvenlik sistemleriyle de sıradışıdır: Dört sensörlü ABS, elektronik fren dağıtım sistemi EBD, hidrolik fren yardımı HBA, elektronik denge kontrolü ESP, çekiş kontrolü ASR ve yokuşta kaymadan kalkışa yardım eden Hillholder ile dört dörtlük güvenlik sağlar.

fiat yeni-doblo-cargo Çok daha çevreci

Çok daha çevreci

Yeni Doblo Cargo, yakıt tüketimini azaltarak çevreye saygısını gösteriyor. Euro 5 motorlarda standart olan Start&Stop sistemi ile kısa süreli duruşlarda, örneğin kırmızı ışıkta, motoru geçici olarak durduruyor ve siz debriyaj pedalına basınca yeniden çalıştırıyor. Sonuç: Şehiriçinde %15’e varan yakıt tasarrufu ve daha düşük CO2 salınımı (1.3 Multijet II’de 126 gr/km).

fiat yeni-doblo-cargo Standart gövde seçeneği

Standart gövde seçeneği

Çok yönlü, sağlam ve çevik... Standart uzunluktaki Yeni Doblo Cargo her tip işte ideal bir arkadaştır. Mükemmel yük kapasitesi ve yükleme kolaylığı sayesinde tüm koşullarda pratik ve fonksiyonel çözümler sunar. Tabanındaki 6 kanca, yükü güven içinde sabitlemeye yardım ederken, yan duvarlardaki aydınlatma yükleme bölümünde etkili bir görüş sağlar.

fiat yeni-doblo-cargo Uzun gövde seçeneği : Maxi

Uzun gövde seçeneği : Maxi

Eğer işinizde geniş ölçülerin önemi varsa, yeni Maxi versiyonu seçmelisiniz. Fazladan 35 cm uzunluğa sahip iç ölçüleri ve 4.6 m3’e varan yükleme hacmiyle Maxi sınıfında rekor kırıyor. Yerden yalnızca 55 cm yükseklikteki eşik ve 180o açılabilen geniş arka kapılar sayesinde yükleme bölümüne kolayca erişir, yükleme ve boşaltma işlemlerini de kolayca yaparsınız.

comments powered by Disqus